Reklamy

Pracujete v oblasti OZE a chcete oslovit širší publikum? Portal InformaceOZE je ideálním místem pro vaši reklamu! Naše články čtou denně tisíce uživatelů z celé Evropy. Je to místo, kde se zveřejňují nejnovější a nejdůležitější informace z oblasti ekologie, obnovitelných zdrojů energie a elektromobility. Možná se chcete s našimi čtenáři podělit o něco důležitého? Kontaktujte nás a využijte naši nabídku inzerce:

Nabídka reklam na našem portále

Bannerová reklama

Bannerová reklama je rozhodně jednou z nejefektivnějších propagací firmy na internetu. Banner umístěný na známém informačním portálu, jako je informaceoze.cz, vám jistě umožní oslovit skupinu nových potenciálních zákazníků, protože je skvělou formou upoutání pozornosti. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, naši konzultanti vám pomohou vybrat velikost a typ banneru tak, aby vaše reklama byla co nejefektivnější. Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat!

Sponzorovaný článek

Sponzorovaný článek je nejoblíbenější a nejrozsáhlejší formou prezentace vaší společnosti. Náš obsah denně oslovuje tisíce čtenářů na portálu i v dalších sociálních médiích, což vám dává široké možnosti propagace vašeho zboží nebo služeb. Pokud netušíte, co do takového článku zahrnout, nebo potřebujete pomoci s přípravou jeho obsahu, naše skupina odborníků vám ráda pomůže!