No menu items!

FG Energy novým silným hráčem na českém trhu s obnovitelnou energií

Musíš číst
spot_img

Fg Energy je mezinárodní kapitálová skupina působící v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Firma má na evropském trhu několik společností pod hlavičkou Future Generation Energy (FG Energy). Od nedávné doby zahájila pobočka svou činnost také na našem domácím trhu.

Čím se zabýva firma FG Energy?

O Nas

Společnost FG Energy působí na trhu již řadu let a je uznávanou značkou na evropských trzích. Společnost poskytuje především služby v oblasti poradenství, prodeje a realizace fotovoltaických instalací. Svou pověst si získala osvědčeným systémem budování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky a používáním nejkvalitnějších komponentů ve svých instalacích. Zajímavé je, že společnost neprodává pouze své vlastní služby, ale hledá také zájemce o spolupráci na bázi partnerství.

Jaké služby FG energy poskytuje?

Pexels Pixabay 159397

Největšího uznání dosáhla díky fotovoltaickým instalačním službám, které poskytuje v několika evropských zemích. Rozsáhlá nabídka fotovoltaických zařízení společnosti zahrnuje:

 • Speciální nabídky pro individuální klienty,
 • společnosti a podniky,
 • majitelé zemědělských
 • solární elektrárny.

Díky dobrým ohlasům a neustále rostoucí poptávce po OZE se společnost FG Energy nedávno rozhodla rozšířit své aktivity o poradenství a instalaci tepelných čerpadel, akumulací energie a nabíjecích stanic pro elektromobily.

Úplnou nabídku najdete na našich webových stránkách: https://fgenergy.cz/.

Jak vypadá spolupráce se společností

Team Gf32b22b67 1280

Jedním z charakteristických znaků společnosti Fg Energy je důraz, který klade na komplexní služby zákazníkům a efektivní realizaci každé zakázky. Podle informací dostupných na webových stránkách se proces navázání spolupráce dělí na:

 1. Sjednání bezplatné konzultace, během níž vám odborník předloží konkrétní nabídku přizpůsobenou vašim individuálním potřebám.
 2. splnění všech obtížných formalit před podpisem smlouvy a pomoc při získávání dostupných dotací na instalaci.
 3. podpis smlouvy
 4. Instalace vybrané instalace do cca 10 dnů
 5. Neustálá kontrola zařízení z hlediska správnosti jeho provozu, závad apod.

Kontakt se zákazníky je jednou z nejdůležitějších záležitostí, díky níž si společnost získala popularitu na zahraničních evropských trzích. Chcete-li si ověřit jeho důvěryhodnost, můžete si sjednat bezplatnou konzultaci nebo požádat o bezplatný audit.

Program energetického partnerství FG

Pexels Pixabay 327540

Zajímavou nabídkou, kterou FG Energy nabízí, je možnost zapojit se do programu autorizovaného partnerství. V rámci tohoto programu si můžete vybrat ze dvou modelů spolupráce se společností:

 1. Partnerství v oblasti prodeje
 2. Partnerství v oblasti prodeje a instalace

1. obchodní partner

Tento program je určen lidem, kteří mají vlastní prodejní týmy. V rámci spolupráce se společnost zavazuje poskytovat konstrukční, technickou, zákaznickou, právní a montážní podporu.

V praxi dodavatel poskytuje pomoc při navázání kontaktu s potenciálním zákazníkem a po podpisu smlouvy se plně zavazuje převzít plnou odpovědnost za realizaci zakázky a podporu zákazníka.

Kromě toho společnost nabízí:

 • Obětavý vedoucí skupiny,
 • pomoc s úvěrovými otázkami, pokud zákazník není schopen instalaci financovat.
 • instalace z vlastních zdrojů,
 • speciální nástroj pro návrh instalace během kontaktu se zákazníkem,
 • školicí materiály, katalogy výrobků a kompletní smluvní dokumentaci.

2. prodejní a instalační partner

Rozsáhlejší formou spolupráce je obchodní zastoupení s možností instalace v rámci vlastní pracovní skupiny.

V této variantě je spolupráce založena na možnosti provést instalaci vlastními silami po podpisu smlouvy se zákazníkem. Zisk za instalaci je stanoven individuálně a závisí na velikosti instalace, aniž by byl zahrnut do marže získané z jejího prodeje. 

Zajímavou možností v této variantě je bezpochyby absence exkluzivity pro poskytování instalačních služeb mimo partnerskou smlouvu se společností.

Podmínky spolupráce v rámci autorizovaného partnerského programu je možné stanovit i individuálně.

Veškeré informace o spolupráci s FG energy najdete na jejich webových stránkách: https://fgenergy.cz/stante-se-partnerem/.

Poslední zprávy

Budoucnost nabíjení; baterie z mořské soli

Vaše elektronika by mohla být brzy napájena ultralevnou baterií z mořské soli. Vědci sestrojili novou levnou baterii se čtyřnásobnou...

Více podobných článků