No menu items!

SolarPower Europe spouští platformu osvědčených postupů pro budování a správu solárních projektů

Musíš číst
spot_img

Evropský obchodní orgán SolarPower Europe (SPE) spustil platformu Solar Best Practices Platform, jejímž cílem je udělovat odznaky kvality vývojářům fotovoltaických projektů. S novou digitální platformou kombinuje SPE pokyny pro nejlepší postupy, kontrolní seznamy a značky jako součást souboru nástrojů osvědčených postupů pro solární systémy pro budování a řízení projektů obchodního orgánu. 

Digitální platforma obsahuje interaktivní zprávy, které shromáždily zkušenosti více než 30 odborníků v solárním průmyslu a nabízejí pokyny pro osvědčené postupy v oblastech kvality životního cyklu, správy aktiv, inženýrství, nákupu a výstavby a provozu a údržby. Vzhledem k tomu, že solární průmysl zažívá v Evropě zrychlený růst – bude nutné zdvojnásobení počtu pracovníků v solárních technologiích v roce 2021 na více než jeden milion pracovníků v solárním odvětví do roku 2030. Bude také důležité zajistit dlouhodobou kvalitu solárních fotovoltaických projektů. 

Navíc tento obchodní subjekt pokračuje v rozšiřování svých nástrojů pro solární průmysl, na které se může spolehnout, jako je systém zajištění dodavatelského řetězce, na kterém spolupracoval a který byl zahájen v říjnu loňského roku, aby zajistil transparentnost v celém hodnotovém řetězci.

Walburga Hemetsberger, generální ředitel společnosti SolarPower Europe, uvedl, že energetická transformace nemůže být úspěšná bez kvalitních solárních zařízení. Tato nová platforma podpoří odvětví při realizaci vysoce kvalitních, dobře udržovaných solárních projektů, které vyvolávají důvěru veřejnosti a investorů a podporují masivní růst evropské solární energie.

Platforma dále nabízí funkci interaktivního kontrolního seznamu, která má poskytovatelům služeb a klientům pomoci transparentně vyhodnotit kvalitu služeb, zatímco známky osvědčených postupů.

Poslední zprávy

Budoucnost nabíjení; baterie z mořské soli

Vaše elektronika by mohla být brzy napájena ultralevnou baterií z mořské soli. Vědci sestrojili novou levnou baterii se čtyřnásobnou...

Více podobných článků