No menu items!

Semináře o dotačním programu Nová zelená úsporám budou probíhat opět na podzim

Musíš číst
spot_img

Pokud zvažujete pořízení solární elektrárny, tepelného čerpadla, kamen, stínící techniky nebo například řešíte dešťovku, určitě oceníte informaci, že Státní fond životního prostředí České republiky bude pořádat několik seminářů na téma programu Nová zelená úsporám (NZÚ). 

Státní fond životního prostředí České republiky bude na podzim organizovat semináře, kde se představí program Nová zelená úsporám a také další novinky v odvětví dotací na úsporné a eko bydlení a výměnu starých kotlů. Semináře, které se budou konat na různých místech České republiky proběhnou od začátku září do konce října. Na seminářích se dozvíte jaké kroky nebo prostředky jsou pro vaši domácnost vhodné a jak si o dotace požádat. 

Semináře se budou konat pod záštitou Anny Hubáčkové, která je ministryní životního prostředí a spolupracovat budou také samosprávy krajů, měst a obcí. Spolu se specialisty se Státní fond životního prostředí České republiky bude soustředit na všechny sféry podpory dotačního programu NZÚ na stavbu nebo rekonstrukci budov, instalaci solárních elektráren, hospodaření s vodou nebo například výstavbu zelených střech

Termíny seminářů spolu s místem se průběžně budou doplňovat na stránkách Státního fondu životního prostředí České republiky, ale již teď je velká část termínu zveřejněna.

Poslední zprávy

Budoucnost nabíjení; baterie z mořské soli

Vaše elektronika by mohla být brzy napájena ultralevnou baterií z mořské soli. Vědci sestrojili novou levnou baterii se čtyřnásobnou...

Více podobných článků