No menu items!

Společnost Growatt představuje solární generátor pro přenosné použití mimo síť

Musíš číst
spot_img

Společnost spustila předprodej lithium-železo fosfátových baterií s životností více než 3 000 cyklů.

Společnost Growatt oznámila, že její nový solární generátor Infinity 1300 využívá lithium-železo-fosfátové (LFP) baterie s životností více než 3000 cyklů. Generátor lze plně nabíjet solárními panely, což má za následek kapacitu 1 382 Wh a výkon 1 800 W. Zvládne rychlé nabití za 1,8 hodiny pomocí AC vstupu. Generátor obsahuje 14 DC a AC výstupů a nese obousměrnou invertorovou technologii a lze ho ovládat pomocí aplikace SmartGro.

Volitelné 200W solární panely jsou k dispozici pro použití mimo síť a čtyři lze připojit pro nabíjení 800 W. Skládací panely jsou vyrobeny z monokrystalických křemíkových solárních článků a jsou vyrobeny z plastového materiálu na bázi fluoru ETFE, díky kterému jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Moduly mají stupeň vodotěsnosti IP67, což znamená, že Mezinárodní elektrotechnická komise stanovila, že jednotka může být ponořena do metr hluboké vody po dobu až 30 minut.

Generátor je určen pro přenosné použití. Při rozměrech 16,5 x 9,1 x 11,3 palců systém váží méně než 20 kg. Jeho optimální provozní teplota je od 20 do 30 stupňů Celsia. Systém obsahuje technologii Growatt’s battery management system (BMS) a také se vyznačuje funkcí nepřerušitelného napájení (UPS) a rozšířením o více jednotek.

Společnost Growatt oznámila, že přijímá předprodejní objednávky na svůj solární generátor Infinity 1300 od konce dubna na oficiálních stránkách Growatt.

V prosinci Growatt oznámil lithium-železo fosfátovou (LFP) baterii pro rezidenční a komerční střešní fotovoltaické aplikace. Baterie APX HV má akumulační kapacitu 5 kWh s jedním bateriovým modulem a až 30 kWh se šesti moduly. Nejmenší baterie měří 27,2 palce x 7,3 palce x 26 palců a váží 65 kg. Největší z nich váží 315 kg a skládá se ze dvou sloupců tří bateriových modulů, z nichž každý měří 27,2 palce x 7,3 palce x 49,2 palce. Systém má maximální paralelní rozšíření na 60 kWh.

Před rokem Growatt představil solární generátor Infinity 1500, který má kapacitu baterie 1 554 Wh a střídavý výkon 2 000 W, který podle výrobce dokáže napájet téměř 95 % venkovních a domácích spotřebičů, přičemž k dispozici je 12 zásuvek pro různé elektrické potřeby. Zařízení lze nabíjet až čtyřmi 24V solárními panely v sérii nebo pomocí osmi 12V solárních panelů.

Poslední zprávy

Budoucnost nabíjení; baterie z mořské soli

Vaše elektronika by mohla být brzy napájena ultralevnou baterií z mořské soli. Vědci sestrojili novou levnou baterii se čtyřnásobnou...

Více podobných článků