No menu items!

Spojené státy: 20 milionů dolarů na monitorování znečištění ovzduší!

Musíš číst
spot_img

Ministerstvo energetiky uvádí, že tepelné čerpadlo ušetří přibližně 50 % nákladů na elektrickou energii ve srovnání s elektrickými odporovými topnými systémy, jako jsou pece a podlahová topení. Agentura EPA vyhlásila soutěž o dotace ve výši 20 milionů dolarů na monitorování znečištění ovzduší v amerických městech. Je součástí plánu reakce na mimořádné události (ARP), který má povzbudit obyvatele, aby sami jednali za účelem zlepšení kvality ovzduší, a podpořit partnerství v této oblasti. Finanční prostředky budou použity na monitorování znečištění ovzduší a podporu místní komunity.  

 „Na svých cestách po celé zemi, od Newarku přes Flint až po jižní státy, mi členové komunit říkali, jak důležité je sledovat kvalitu ovzduší, aby chránili své zdraví. Prostřednictvím Plánu obnovy Ameriky svěřili Kongres a prezident agentuře EPA finanční prostředky na pomoc těm, kteří trpí,” řekl správce agentury EPA Michael S. Regan. „Tyto prostředky podpoří komunity, které potřebují lepší informace o kvalitě ovzduší ve svém okolí, a odrážejí závazek agentury EPA zajistit environmentální spravedlnost pro naše nejzranitelnější skupiny obyvatel. „

Toto oznámení následuje po cestě správce Regana za spravedlností v Mississippi, Louisianě a Texasu, kde se setkal s obyvateli a obhájci, aby si z první ruky vyslechl, jak jsou jejich komunity postiženy znečištěním ovzduší a proč může zlepšení monitorování ovzduší obyvatelům pomoci.

V rámci IDA poskytl Kongres agentuře EPA jednorázové dodatečné prostředky ve výši 100 milionů dolarů na řešení rozdílů ve zdravotních výsledcích způsobených znečištěním životního prostředí a pandemií COVID-19. Z těchto 100 milionů dolarů je 50 milionů dolarů určeno na iniciativy v oblasti environmentální spravedlnosti (EJ), které identifikují a řeší nepřiměřené poškození životního prostředí nebo veřejného zdraví v komunitách s nedostatečnou péčí, a 50 milionů dolarů na monitorování ovzduší v souvislosti se stejnými problémy.

Poslední zprávy

Budoucnost nabíjení; baterie z mořské soli

Vaše elektronika by mohla být brzy napájena ultralevnou baterií z mořské soli. Vědci sestrojili novou levnou baterii se čtyřnásobnou...

Více podobných článků